Ultimate Sunshine 2011

Jau šajā nedēļas nogalē sporta un atpūtas centrā “Koklītes” norisināsies šīs vasaras draudzīgākais frisbija turnīrs “Ultimate Sunshine 2011”.

Sestdien, 20. augustā uz Saulkrastu pludmali aicināti visi frisbija spēlētāji, atbalstītāji un draugi! Diena solās būt karsta un spraigu spēļu piesātināta. Baudīsim pludmali, smiltis, labu kompāniju un protams, noskaidrosim šī gada pēdējā pludmales turnīra spēcīgāko komandu.

Ultimate Sunshine 2011 laikā tiks noskaidrota un pasniegta Spēles gara balva, ko saņems komanda, kuru pretinieki būs novērtējuši kā saliedētāko un godīgāko. Par šo balvu īpaši parūpējušies šī turnīra saimnieki, atpūtas un sporta centrs “Koklītes”, kas Spēles gara balvas ieguvējiem dāvinās izklaides braucienu ar ūdensmotociklu.

Un tas vēl nav viss… Jau vakarā sāksies pozitīvā Ultimate Sunshine 2011 pirātu ballīte, kuras laikā varēs ne tikai izkustināt kājas un piedalīties jautrās spēlēs, bet arī nodemonstrēt savu lokanību Limbo dejas ritmos. Kā jau pirātu ballītei pienākas, vakara īpašais kokteilis – rums ar kolu!

Pasākumu organizē biedrība “ViA Valmiera frisbija un klubs” un sporta un atpūtas centrs “Koklītes”! Tiekamies pludmalē!

Komandas

Mix komandas vismaz 6 cilvēku sastāvā (minimālais 3 siev.+3 vīr.), uz laukuma spēlē 5 pret 5. Noteiktais komandu skaita limits – 12.

Dalības maksa

Iesūtot pieteikumu un veicot dalības naudas apmaksu līdz 2011.gada 7.augustam, dalības maksa vienai komandai ir 30 lati, piesakoties vēlāk – dalības maksa ir 40 lati.