Sagaidām ” Saulkrastu saulrietu ” Koklēs jau pavisam drīz :) (update)

 

Sagaidām kārtējo trako nakti bagātu ar d’n’b un transe ritmiem, te pie mums – Koklēs 🙂

08.06.13 , jeb naktī no sestdienas uz svētdienu, gaidām jūs atpūsties pēc garas darba nedēļas.. Meklējiet vairāk informācijas bildē.Sestdien, 8.jūnijā, plkst.20:00 Saulkrastu pludmales bārā “Koklītes” norisināsies neapšaubāmi viens no skaistākajiem šīs vasaras pasākumiem Saulkrastos un to apkārtnē “Saulkrastu Saulrieti”. “Saulkrastu Saulrieti” ir pasākums tiem cilvēkiem, kuri vēl spēj novērtēt skaistu deju mūziku un fantastisku atmosfēru. Ieturot pagājušo gadu pasākumu tradīcijas, Jums būs iespēja baudīt tikai pozitīvu, skaistu un romantisku deju mūziku.

Šajā “Saulkrastu Saulrietu” sērijas pasākumā savus neaizmirstamākos setus spēlēs dīdžeji Dep, D-Stone, Mike Discoid, Jun-Junior, kā arī speciāla rīta Liquid Funk programma no dīdžejiem Praia, Jr. un Pele. Mūzika no saulainiem breaks un progressive house līdz dziļākiem deep house un skaistiem soulful house ritmiem.

Saulkrastu Saulrieti ir pasākums, kur zem klajas debes tu gūsi baudu gan dvēselei, gan miesai, izbaudot katru mirkli ko dāvā svaigais jūras vējš un tavs neaizmirstamākais saulriets…

Pludmales bārs Koklītes, Saulkrasti. Ieeja bezmaksas..