Jaunumi

Ultimate Sunshine

21. un 22. augustā Saulkrastos, sporta un izklaides centrā “Koklītes”, pirmo reizi norisināsies saulainākais frisbija mix turnīrs Ultimate Sunshine 2010. Relaksētā gaisotnē, baudot sauli un spēlēt prieku, turnīrā tiksies septiņas Latvijas frisbija klubu jauktās komandas.

Ultimate Sunshine 2010 tiks atklāts 21. augustā, pulksten 12, bet pirmās turnīra spēles sāksies pulksten 12:30. 22. augustā, turnīra otrajā dienā, spēlētāji laukumā tiksies jau pulksten 10:30, bet pulksten 14:45 sāksies turnīra finālspēle.

Organizatori parūpējušies arī par citām aktīvās atpūtas aktivitātēm paralēli neformālu pasākumu turnīra dalībniekiem, viņu atbalstītājiem un viesiem. Turpat, Saulkrastu pludmales smiltīs, pulksten 21 sāksies turnīra Hula Hula Beach Party ar trīs lieliskiem dīdžejiem no Portugāles, dejām un atrakcijām visas nakts garumā.

Divu dienu turnīrs, kas Latvijas frisbija saimes kalendārā tiks aizvadīts pēc nedēļas nogalē notikušā Latvijas čempionāta frisbijā, būs otrais pludmales turnīrs šī gada āra sezonā. Ernests Gabrāns, Latvijas Frisbija federācijas viceprezidents, norāda, ka salīdzinoši pirms trim gadiem frisbija sacensības un turnīri galvenokārt notikuši iekštelpās. “Šobrīd notiek pozitīvas pārmaiņas, un man ir prieks, ka šis turnīrs lieliski papildinās frisbija spēlētāju vasaras kalendāru.”

Ultimate Sunshine 2010 laikā tiks noskaidrota un pasniegta arī Spēles gara balva (Spirit of the Game), ko saņems komanda, kuru pretinieku komandas būs novērtējušas kā vissaliedētāko un kuras spēle būs viskorektākā un spraigākā. Par šo balvu īpaši parūpējušies šī turnīra saimnieki, izklaides un sporta centrs “Koklītes”, kas spirti balvas ieguvējiem dāvinās kiteboard apmācības.